OSMO olejovo voskové nátery - MIGASTOL

Hľadať na stránke
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

OSMO olejovo voskové nátery

 

OSMO - olejovo voskové nátery
Nemecká kvalita so 100 ročnou tradíciou.
Zdravé pre človeka, dobré pre drevo.
Osmo nátery sú založené na prírodných olejoch a voskoch . Olej prenikne do dreva a chráni ho zvnútra. Vosk vytvorí  elastický ,priedušný  povrch a chráni drevo z vonka.
Laky v našom sortimente nenájdete, pretože uzatvárajú póry a majú sklon  k praskaniu a odlupovaniu.
Osmo nátery na drevo majú neobyčajne vysoký podiel farebných pigmentov a oleja. Preto sú výdatnejšie a výborne kryjú už s prvým alebo druhým náterom , bez základného náteru. S jednou plechovkou Osmo natriete asi dvakrát viac štvorcových metrov ako s obyčajnými farbami.
Zabudnite  na časovo náročné obrusovanie. Osmo nátery na drevo sa dajú kedykoľvek veľmi ľahko renovovať. Stačí natrieť opravované miesto a máte hotovo.

V prípade záujmu nás kontaktujte:
0918 744 146

e-mail: obchod@migastol.sk

Prehľadné zobrazenie výrobkov:

FARBY A OCHRANA VNÚTRI
Podlahy
-   Tvrdý voskový olej - prírodná ochrana podláh :
obzvlášť sa doporučuje  pre masívne podlahy parketové podlahy, OSB a korkové podlahy . Zachová prírodný vzhľad povrchu dreva, je odolný voči ošlapaniu , odpudzuje vodu a nečistotu , je trvale zaťažiteľný a mimoriadne odolný
-   Tvrdý voskový olej -RAPID
- 2 nátery v jeden deň : použitie na masívne podlahy, parketové podlahy, OSB a korkové podlahy. Pri tomto oleji je možné aplikovať 2 nátery v 1 deň.
-   Tvrdý voskový olej farebný -
pre farebné podlahy - na použitie v interiéri; obzvlášť sa doporučuje na pre drvené a korkové podlahy, dobre sa taktiež hodí na povrch nábytku a lepené drevo.
-   Čistý vosk -
bezfarebný náter na tropické drevo - náter na tropické drevo bohaté na obsiahnuté látky; vhodný na všetky techniky zpracovania, ako natieranie, stieranie ....
Obzvlášť sa doporučuje na dreviny ako je wenge, merbau, jatoba.... Prenikne hlboko a zachová prírodný charakter dreva. Povrch odpudzuje vodu a ostáva priedušný.

Nábytok , steny a stropy

-   Ochrana dreva -
bezfarebná vosková impregnácia k použitiu vo vnútri
-   Dekoračný vosk transparent -
profesionálna konečná úprava povrchu na všetko drevo vo vnútorných priestoroch. Obzvlášť sa doporučuje na nábytok a detské hračky.  
-   Dekoračný vosk Creativ -
transparentný a krycí náter- moderné pastelové farby v celej Vašej domácnosti. Podľa počtu náterov si zvolíme transparentný alebo krycí náter. DOporučuje sa na detské hračky, podlahy, steny, stropy, dvere, lišty...Tento vosk zaistí povrch ktorý odpudzuje vodu a nečistoty, ľahko sa dá  stierať na vlhko a je odolný voči škvrnám.

-   TopOlej -
kombinácia oleja a vosku špeciálne vyvinutý k úprave povrchu nábytku a pracovných dosiek  z dreva. TopOlej zachová povrch dreva prírodne matná a spraví ho odolný voči škvrnám a chemikáliam používanými v domácnosti.

Prostriedky na údržbu

-   Wish- Fix - k čisteniu povrchu dreva stieraním na vlhko
-   Vosková údržba a čistiaci prostriedok/sprej
-   Opti sada - optimalizovaná údržba podlahy

FARBY A OCHRANA VONOK
Fasády, záhradné domčeky

-   Impregnácia dreva  -
slúži na ochranu pred hmyzom, napadnutie huby a modraním
-   UV ochranný olej -
perfektná ochrana pred slnkom ; Doporučuje sa na drvené fasády, prístrešky, obloženie bazénov, záhradný nábytok , okná a dvere. Použitie ako konečný náter na už farebne upravené drevo , predĺži interval renovácie; dá sa použiť aj ako samostatný náter ktorý zamedzí šednutie dreva.
-   Ochranná olejová lazura na drevo -
penetrácia a lazúra spojená v jednom nátere. Inovatívna dlhodobá ochrana dreva na báze oleja. Doporučuje sa na fasády, drevené prístrešky, balkóny. Ploty...Produkt odpudzuje vodu a je mimoriadne odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu.
-   Jednorazová lazúra -
farebná lazúra s vysokým podielom oleja ; jednorázová lazúra vyhladí povrch dreva ktorý potom nepraská , neolupuje sa.
-   Selská farba -
Krycí farebný náter  na použitie na vonok. Použiteľná na vonok na fasády, balkóny, okná, záhradné domčeky, záhradný nábytok
-   Ochranná olejová lazúra EEFKT -
pre nároky modernej architektúry v štyroch atraktívnych strieborno metalických odstieňoch.
Terasy

-   Špeciálne oleje na drevo -
vyvinuté pre požiadavky veľa druhov ušľachtilých drevín; Špeciálne oleje vyhladzujú povrch dreva ktorý potom odpudzuje vodu a nečistoty.
-   Terasový olej s protišmykovým efektom -
Olej s protišmykovým efektom pôsobí proti šmyku a vďaka ochrane proti zvetraniu predlžuje životnosť nanesených pigmentových náterov. Náter je chránený proti napadnutiu pliesňou,riasou, a hubou.
Záhradný nábytok

-   Špeciálne oleje na drevo a údržba pre záhradný nábytok

-   Sada na údržbu záhradného nábytku
-   Špeciálny olej na tvrdé drevo
-   UV ochranný olej

Údržba

-   Odšeďovač dreva - oživenie a čistenie  zošednutého dreva
-   Gard Clean - odstraňovač zeleného povlaku

 
counter
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky